Populārākā svētku dāvana šogad – sporta kluba abonements
Publicēts 15. decembrī, 2011.
Kā liecina aktīvās atpūtas centra "Joker klubs” veiktā aptauja, šogad, kā viena no populārākajām dāvanām, ir sporta kluba abonements, pamatojot savu izvēli gan ar jaunu gadu, gan apņemšanos. Kā ierasts, jaunais gads tiek sagaidīts ar jaunām apņemšanām. Viens apņemas strādāt vai mācīties cītīgāk, kāds to, ka dosies ceļojumā, kāds, ka atvērs savu uzņēmumu, bet liela daļa jauno gadu uzsāk ar apņemšanos vairāk sportot un rūpēties par veselību.

Sports un citi aktīvās atpūtas veidi ne tikai uzlabo veselību — tiem ir arī sociāla un izglītojoša funkcija. Fiziskajām aktivitātēm ir liela nozīme arī slimību profilaksē, kas ir īpaši būtiski ziemas un pavasara laikā.

Lai Rīgas iedzīvotājiem un viesiem dotu lielāku stimulu un iespēju rūpēties par savu veselību un fizisko formu, aktīvās atpūtas centrs "Joker klubs" izveidojis īpašu Ziemassvētku piedāvājumu.

Šajā piedāvājumā tiek likts uzsvars gan uz sievietēm, gan vīriešiem, sakombinējot īpašas nodarbības gan veselības, gan skaistuma uzlabošanai un atpūtai.

„Uzskatu, ka mūsu uzdevums ir palīdzēt rūpēties par cilvēku veselību, nodrošinot kvalitatīvas sporta un atpūtas iespējas. Jauns gads, kā ierasti, tiek sākts ar jaunu apņemšanos un cerību, ka nākošais gads būs vēl labāks kā iepriekšējais, tāpēc dodam iespēju iegādāties šos piedāvājumus, kur apvienots viss nepieciešamais sevis uzlabošanā,” atzīst "Joker klubs" izpilddirektore Antra Videniece

Šobrīd aktīvās atpūtas centrs „Joker klubs” mājas lapā www.jokerklubs.lv veic būtiskas pārmaiņas, lai klientiem būtu ērtāk iegādāties Ziemassvētku un ikdienas pārsteigumus.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: